DOPIS VEDENÍ MĚSTA

Znamená to, že vedení Města prostřednictvím určeného zastupitele jednalo prokorupčně v novém územním plánu Města? A znamená to, že místní volení zástupci blokují obchvat prostřednictvím korupce přes K - 47? A znamená to, že Zastupitelé, kteří jednohlasně odsouhlasili nový územní plán Nové Město nad Metují se při hlasování chovali silně prokorupčně? Proč pořizovatel územního plánu Mgr. Adam Balcar zdůrazňuje, že hlasování proběhlo jednomyslně? Bylo to z jeho hlavy, nebo mu to poručil nejmocnější muž na místní radnici? Domníváme se, že existuje možnost rozdělení zisků po dobře odvedené práci  - vážení Zastupitelé!

A zde jsou osoby s údajně darem získaných nemovitostí po Marii Přibylové.

Jména Zastupitelů schvalujících prokorupční nový územní plán Nové Město nad Metují

19 hlasovalo pro korupci

Korupcionáři


Reakce nejuzšího vedení Města budí dojem, že štvavý příspěvek na facebooku uveřejnil někdo z blízkého okolí vedení Města s cílem očernit Přípravný výbor místního referenda. Neustále tak pokračuje tlak proti občanům obce s tím cílem ovlivnit zásadním způsobem výsledky místního referenda ve prospěch korupcionářů.

Nemůžeme si pomoci, předchozí komunisté lidi okradli o vše možné, současní komunisté kradou ve velkém prostřednictvím územních plánů, duševního vydírání a jiného teroru, včetně korupce. Tak chutnají peníze!